top of page

החזון של ד"ר יסקין – מרפאת שיניים טבעית

המהפכה הרפואית כבר כאן, גישות משולבות של טכנולוגיות מתקדמות לצד ענפי רפואה משלימה החלו לתפוס מקום של כבוד אצל מיטב הרופאים והמטפלים מן השדות הרפואיים השונים. גישה אשר נועדה לאפשר לנו ליהנות מכל היתרונות שיש לכל שיטה, ישן לצד חדש. מרפאת ד"ר יסקין מאמינה בשילוב הטכניקות החדשניות ביותר בתחום רפואת השיניים יחד עם רפואה משלימה."אנחנו נקפיד להמשיך להשתכלל ולהתעדכן תמיד ולשמר מקצועיות מקסימלית לצד הקפדה על אסתטיקה ויחס אישי מתוך ראיה הוליסטית ואמונה ביכולתה של הרפואה המשלימה לתרום לטיפול השיניים להיות יעיל יותר ולשפר את יכולת ההתאוששות של הגוף לאחר השתלת שיניים".

גישה אינטגרטיבית ברפואת שיניים משמע- גישה ייחודית המשלבת בטיפול השיניים חומרים ביולוגיים, טבעיים, וטיפולים של רפואה משלימה כגון: תוספי תזונה, שיטת איזון חיים או Life Alignment , היפנוזה רפואית, תמציות באך, הומאופתיה, קראניו סקראל וביו-אנרגיה. הכול בצורה המקצועית ביותר אשר שמה את המטופל במרכז ואת הצרכים הייחודיים של כל אחד ואחת כחלק מן הקו המנחה בטיפול.

מרפאתה של ד"ר יהודית ולרי יסקין הינה מרפאת שיניים הוליסטית, נקייה לחלוטין מאמלגם, הראשונה בישראל.

ד"ר יהודית ואלרי יסקין– רופאת שיניים ומנהלת המרפאה

רופאת שיניים העובדת בשיטה אינטגרטיבית בעלת מעל 23 שנות ניסיון ברפואת שיניים, כירורגיה והשתלות ורפואה משלימה.     

1994 - סיימה בהצטיינות לימודי רפואת שיניים באוניברסיטת "בורדו" בצרפת וקבלת תואר ד"ר ברפואת שיניים. בעבודת הגמר הובחן שילוב פורץ דרך ומקורי של כירורגיה ברמה גבוהה, רפואה אלטרנטיבית, פסיכולוגיה ורוחניות. בשנה זו גם החלה לרכוש ידע נרחב בענפי הרפואה המשלימה אצל מייסד השיטה האנרגטית בצרפת ד"ר מישל מורו ועבדה במקביל אצל אחד הרופאים המובילים בתחום ד"ר דידיה גוטמן.

1996- עלתה לארץ והעשירה את הידע האלטרנטיבי, למדה רפואה סינית ואקופונקטורה, היפנוזה רפואית, רייקי יהודי ברמת מאסטר והסמכה לשיטת איזון חיים -Life Alignment Technique.

את הידע הכירורגי המשיכה להעשיר ע"י לימוד מתמיד, השתלמויות מרובות וכנסים בינלאומיים. ד"ר יסקין בעלת חוש אסתטי גבוה מאד וניסיון עצום  בשיקומי פה גדולים מהתכנון ועד התוצאה הסופית.

1999- נישאה ד"ר יסקין לטכנאי שיניים אומן, בעל שם, עם ניסיון של למעלה מ- 30 שנה. יחד הם מרכיבים את תכנית הטיפול המדויקת ביותר הן מבחינה רפואית והן מבחינה טכנית על מנת להבטיח מקסימום הצלחה תפקודית ואסתטית עד לשביעות הרצון שלהם ושל מטופליהם.

ד"ר יסקין הנה רופאה יחידה מסוגה המשלבת השתלות מורכבות יחד עם טיפולים ועזרים טבעיים המאפשרים לעבור את כל תהליך השתלת השיניים בצורה טבעית ובאווירה רגועה ולצאת עם חיוך חדש, חופשיים מכאבים ונפיחות.

לד"ר יסקין שיטות מגוונות ויעילות המפורטות באתר אשר מאפשרות התמודדות קלה עם החרדה הדנטלית וכן עם תהליך קליטת השתלים ושיקום הפה.

כולם מוזמנים לבוא ולהשתתף בחוויה חדשה, חוויה של רפואת שיניים בעידן חדש:

"טכנולוגיה מתקדמת עם נשמה ".

בנובמבר 2010 קיבלה הכרה בינלאומית במקצועיותה ואיכות עבודתה בהשתלות שיניים ושיקומי פה על גבי שתלים על ידי

ICOI-International Congress of Oral Implantologists.

ציטוט מהכתוב:

"On behalf of the Fellowship Credentials Committee and Officers of the ICOI, I congratulate you on your achievement. We are most proud to have you associated with the ICOI as a credentialed member".

בנובמבר 2011: קיבלה ד"ר יסקין את תואר ה-  Diplomate of ICOI אשר הינו התואר הגבוה ביותר בארגון.                         

ד"ר קרינה לינדנמן–  רופאת שיניים

1984- סיימה לימודי רפואת שיניים במרסיי שבצרפת

1985- עלתה ארצה עם משפחתה

התמחתה וצברה ניסיון במספר רב של מרפאות שיניים. רכשה ידע וניסיון בטיפולי שורש, תוך השתתפות בקורסים רבים עם טובי המומחים בארץ וזאת על מנת להתעדכן ולהתקדם. רמה המקצועית של ד"ר קרינה לינדנמן בתחום טיפולי השורש הקנתה לה מוניטין רב, הצלחות טיפוליות  מדהימות ובעיקר – הצלת "שיניים אבודות".

2002- החלה לעבוד עם ד"ר יסקין אשר חיפשה רופאת שיניים עדינה ומנוסה עם ראש פתוח לכל השיטות המיוחדות שלה על מנת לטפל בצורה ההולמת ביותר במטופלים שלה ערב יציאתה לחופשת לידה. מפגש זה גרם אצל ד"ר קרינה לינדנמן לשינוי בגישה המקצועית והיא גילתה שקיימת אצלה רגישות אנרגטית גבוהה דבר שהוביל אותה ללמוד סוגים שונים של רפואה אנרגטית כמו: ביו-אנרגיה, מדעי הקריסטלים, אוסטאופתיה, קראניו סקאל ו- EFT  

(3 שלבים). את השיטות הללו היא משלבת לפי הצורך בזמן טיפול.

בנוסף, ד"ר לינדנמן מציירת בשמן, תמונות בגדלים שונים, בסגנון אישי ייחודי וברמה בינלאומית. תמונותיה מוצגות בתערוכות שונות ברחבי הארץ.

ד"ר קרינה לינדנמן ידועה בזכות מקצועיותה, עדינותה, סבלנותה והרוגע שהיא משרה בקרב המטופלים.

bottom of page