צרו קשר עם רופא שיניים ברמת גן 

ז'בוטינסקי 138 רמת גן

מיקוד 5260208

 dryaskin1@gmail.com 

טל: 03-6120412

כתובתנו

שעות פתיחה

א' 09:00 - 15:00

ב' 09:00 - 19:00

ג' 09:00 - 19:00

ד' 09:00 - 19:00

ה' 09:00 - 13:00

ו' -סגור -

 

 

הלבנת שיניים

חיוך צחור שיניים, האם יש משהו יותר חד משמעי מזה בתקשורת הבלתי מילולית בין בני אדם ? באופן מודע ובלתי מודע כולנו נופלים בקסמו של חיוך בריא שבא מהלב ומיותר לציין אילו מנגנונים מופעלים אצלנו כשהחיוך איננו כזה אלא מעיד על חוסר אסתטיקה והזנחה… אך בואו נהיה חיוביים- במרפאת ד"ר יסקין יש לנו את כל הדרכים להשיב לכם את החיוך המושלם שהיה לכם ובקלות.הלבנת שיניים הינה הפעולה הקלה ביותר המאפשרת לכם שוב שיניים לבנות וצחורות כפנינים.

למי מתאימה הלבנת שיניים ?

  • לכל מי שהשיניים יפות בצורתן אך לא בצבען: צהובות, חומות

  • למי שעושה שיקום פה חלקי ורוצה שהכתרים החדשים יהיו לבנים יותר

  • למי שרוצה לתת לפה תחושת צעירה, לבנה וצחורה

למי לא מתאימה הלבנת שיניים ?

שיניים שעברו הכתמה על ידי נטילת אנטיביוטיקה בילדות וברחם או שיניים בעלות כתרים (לא ניתן להלבין כתרים או סתימות לבנות). למקרים אלו, קיימים פתרונות אחרים כמו ציפויים אסתטיים.

סוגי הלבנת שיניים המוצעים במרפאת ד"ר יסקין:

הלבנה בבית: מקבלים סדים מיוחדים וממלאים אותם על ידי חומר למשך שעה וחצי ביום. לכמה שבועות.ניתן לקבל חומר ביולוגי, שיטה אטית והדרגתית בשליטת המטופל. אורך הטיפול כ-2 עד 4 שבועות.הלבנה במרפאה: הלבנה בפעם אחת- השיניים לבנות תוך שעה עד שעה וחצי, בישיבה אחת ובפיקוח רפואי כמובן.השיטה לא מצריכה כל מאמץ מצד המטופל חוץ מלשבת על כיסא הטיפולים. הטיפול ללא כאבים ומתבצע עם משקפי מגן כתומות מפני מנורת ההלבנה.תהליך הטיפול: הכנת השיניים והחניכיים לפני הפעולה (בתמונה), הנחת החומר המלבין, הרכבת המנורה במרחק מדויק, המתנה של 20 דקות והחלפת החומר לחומר פעיל חדש לעוד 20 דקות ושוב עד קבלת הצבע האופטימלי. בדרך כלל תוך שעה עד שעה ועשרים מקבלים את התוצאה הרצויה. לאחר מכן מנטרלים את פעולת החומר על ידי שטיפה וטיפול מרגיע לשיניים.ויוצאים על שיניים לבנות!

רופא שיניים ברמת גן